Aktualności
  • Narodowe Święto Niepodległości 2017 Narodowe Święto Niepodległości Jelenia Góra 2017. Prezydent Miasta Jelenia Góra i Przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają na Miejskie Obchody Narodowego Święta Niepodległości. Program obchodów: 10 listopada (piątek) godz. 10.00 – ...
  • 59 Wrzesień Jeleniogórski Organizatorzy zapraszają na kolejną odsłonę cyklicznej imprezy jaka odbywa się w Jeleniej Górze –  59 Wrzesień Jeleniogórski. Poniżej prezentujemy program imprezy. Część wydarzeń odbywa się ...
  • Utrudnienia na drogach Remont mostu na ulicy Cervi w Cieplicach 3 lipca 2017 roku został zamknięty most nad potokiem Wrzosówka przy ul. Cervi w Cieplicach, w ciągu komunikacyjnym: Cieplice ...

Domy Gościnne

Poprzednia | 1 | Następna

Zobacz ofertę

Willa Jagniątków

58-570 Jagniątków k/Sobieszowa, ul. Michałowicka 3
tel. 504 052 020, 75 755 37 69
mail: gospoda@wedlebuckow.pl
www.karkonosze.pl/willa_jagniatkow

Willa Jagniątków to komfortowy obiekt, u podnóża Karkonoszy, nad przyjaźnie szumiącym, krystalicznie czystym górskim potokiem - Wrzosówka, z licznymi wodospadami. Tu odpoczniesz w pobliżu pięknych karkonoskich wzniesień. Bez tłoku i gwaru, tak charakterystycznego dla popularnych kurortów wczasowych, tu znajdziesz ciszę, spokój i ukojenie. Willa Jagniątków posiada piękny ogród - park z fontanną, alejkami wijącymi się wśród różaneczników, przepiękne oświetlenie oraz duży basen o powierzchni ponad 100 m2. Basen jest podgrzewany bateriami słonecznymi, posiada wygodny taras oraz zaplecze sanitarne (prysznice i WC). Naprzeciw Willi, za Wrzosówką którą przecina malowniczy drewniany mostek znajduje się nasza Gospoda Wedle Bucków - czyli drewniana podlaska chata, w której urządziliśmy naszą restaurację. Nasza oferta restauracyjna obejmuje: imprezy zorganizowane (około 40 osób), grill, ognisko – za wyjątkiem zimy, biesiady przy kominku. Kuchnia: kaszubska, podlaska i górnośląska.

Zobacz ofertę

Pokoje Sobieszów

Sobieszów, ul. Chałubińskiego 12, 58-570 Jelenia Góra.
tel. 502 68 31 47

Nasz dom położony jest na obrzeżach Karkonoskiego Parku Narodowego w cichej dzielnicy Jeleniej Góry - Sobieszowie. Dużą zaletą położenia jest także niewielka odległość do centrum miasta i okolicznych kurortów takich jak: Cieplice Śląskie Zdrój, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój i Karpacz. Umiejscowienie jest bardzo dobrą bazą wypadową na szlaki turystyczne piesze i rowerowe, a zimą na trasy zjazdowe i biegowe. Bliskość granicy czeskiej umożliwia poznanie walorów turystycznych naszych sąsiadów. Obiekt okala rozległy i dobrze utrzymany ogród z oczkiem wodnym oraz miejscem do grillowania na tarasie. Na terenie obiektu znajduje się parking ogrodzony - dla klientów gratis.

Zobacz ofertę

Willa CASABLANCA

Sobieszów, ul. Bronisława Czecha 2A
tel. 75 755 33 88, 791 369 204
mail: pokoje-casablanca@wp.pl

Casa Blanca Jelenia Góra to trzy obiekty. Restauracja - Pizzeria Cieplice ul. Wolności 236a Willa CasaBlanca - Cieplice ul. Krośnieńska 6 Willa CasaBlanca - Sobieszów ul.Bronisława Czecha 2a Willa CasaBlanca w Sobieszowie to nowo wybudowany obiekt, u podnóża Zamku Chojnik - w połowie odległości pomiędzy Karpaczem i Szklarską Porębą. Na pochodzący z XIV w Zamek prowadzą szlaki turystyczne z monitorowanego parkingu przy obiekcie. Willa zapewnia idealne warunki pobytu osobom pragnącym w nieskrępowanych warunkach spędzić urlop z grupą przyjaciół i znajomych. To doskonały punkt wypadowy na wycieczki w góry, wyjazdy na narty, odwiedziny przygranicznych czeskich miejscowości, zwiedzanie Kotliny Jeleniogórskiej, wycieczki do Karpacza i Szklarskiej Poręby. Ze stacji PKP komunikacja klimatyzowanym szynobusem do Harrachova , przez Szklarską Porębę i Polanę Jakuszycką , gdzie w zimie można korzystać z najlepszych w Polsce tras do uprawiania narciarstwa biegowego. W lecie te same trasy, położone na dziesiątkach kilometrów leśnych szlaków polsko- czeskiego pogranicza, służą do uprawiania turystyki i sportów rowerowych.

Zobacz ofertę

Dom w Sobieszowie

Sobieszów, ul. Karkonoska 26, 58-570 Jelenia Góra - Sobieszów
tel. 604 493 893
mail: fundacja@fpcg.pl

Zapraszamy do naszego Domu w Sobieszowie (koło Cieplic). Willa prowadzona jest przez Fundację "Pro Caritate Gedanensis". Dzięki Państwa obecności w naszym domu możemy wspierać dzieci i młodzież z ubogich rodzin. Przepięknie położona willa stwarza warunki do rekreacji i wypoczynku dla grup zorganizowanych oraz całych rodzin. Dom dysponuje 16 miejscami w 6 pokojach z łazienkami.

Zobacz ofertę

Pokoje ORLE GNIAZDO

Jelenia Góra - Sobieszów, ul. Karkonoska 59A
tel. 502 492 010, 506 474 944
mail: piotrek@sobieszow.net

Pokoje ORLE GNIAZDO w Sobieszowie u stóp góry Chojnik. Sobieszów to dzielnica Jeleniej Góry położona dokładnie pomiędzy centrum Jeleniej Góry oraz Szklarską Porębą i Karpaczem - tuż przy Karkonoszach i górskich szlakach. Do dyspozycji gości kuchnia z wyposażeniem. Bezpośrednie wyjście na taras. Miejsce na grill i ognisko. Z ogrodu podziwiać można przepiękny krajobraz z górującym na skalnym urwisku zamkiem Chojnik. Dla miłośników przyrody bardzo rzadka atrakcja: zamieszkującą w okolicy parę orłów Bielików można obserwować nie wychodząc z domu.

Poprzednia | 1 | Następna

Pogoda
SOBIESZÓW Pogoda
Polecamy:

Szklarska Poręba noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Świeradów Zdrój noclegi

Świeradów Zdrój noclegi

Karpacz noclegi

Karpacz noclegi