Sobieszów szlaki turystyczne

Z Sobieszowa można udać się na wędrówkę w Karkonosze, jednak najwięcej odwiedzających Sobieszów zastanawia się jak trafić na najbardziej znaną atrakcję Sobieszowa – Zamek Chojnik. Wiodą do niego następujące szlaki turystyczne:

szlak czarny na Zamek Chojniki szlaki turystyczne z Sobieszowaz okolic skrzyżowania ulic Karkonoskiej i Bronisława Czecha. Dobrym rozwiązaniem, na krótką wycieczkę jest wędrówka na Zamek Chojnik jednym z nich, a powrót drugim. Z okolic Zamku Chojnik można przedłużyć sobie wycieczkę do jednej z pobliskich miejscowości: Podgórzyn, Zachełmie, Przesieka.

Sobieszów szlaki turystyczne - szlak żółty na Zamek Chojnik– z punktu Podzamcze (ul Bronisława Czecha) – przy drodze na Podgórzyn. Trasa ta jest łagodniejsza.
Wędrówka każdym z tych szlaków zajmie około godziny. Ciekawy opis wycieczki tym szlakiem tu: www.karkonosze.pl/chojnik-z-zachelmia-pl/wycieczki

Do Jagniątkowa dojdziemy szlakiem:

Sobieszów szlaki turystyczne - szlak niebieski do Jagniątkowa

– do Jagniątkowa (okolice Grzybowca) – czas przejścia to około 1 godziny i 20 minut. Dalej można wędrować z Jagniątkowa –> Jagniątków szlaki turystyczne.

Pogoda
SOBIESZÓW Pogoda
Polecamy:

Szklarska Poręba noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Świeradów Zdrój noclegi

Świeradów Zdrój noclegi

Karpacz noclegi

Karpacz noclegi